Need for Speed Payback
Need for Speed Edge
Need for Speed
Need for Speed No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed Rivals
Need for Speed Most Wanted (2012)
Need for Speed The Run
Shift 2 Unleashed
Need for Speed Hot Pursuit (2010)
Need for Speed World
Need for Speed Nitro
Need for Speed Shift
Need for Speed Undercover
Need for Speed ProStreet
The Most Wanted: Powrót do Rockport
Need for Speed Carbon
Need for Speed Most Wanted
Need for Speed Underground 2
Need for Speed Underground
Need for Speed Hot Pursuit 2
Need for Speed Porsche 2000
Need for Speed Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
  • sr_2833
  • sr_2832
  • sr_2831
  • sr_2830
  • sr_2829
  • sr_2828
  • sr_2827
  • sr_2826
  • sr_2825
  • sr_2824
  • sr_2823
  • sr_2822
  • sr_2821
  • sr_2820
  • sr_2819
  • sr_2818
  • sr_2817
  • sr_2816
  • sr_2815
  • sr_2814
  • sr_2813
  • sr_2812
  • sr_2810
  • sr_2809
  • sr_2808
NFSZone.PL » Seria Need for Speed » Ogólnie o serii NFS
mDiablo123
Użytkownik
Witam!
Jestem tu nowy, więc możliwe, że temat powinien być gdzieś indziej.

Mianowicie gram już od jakiegoś czasu w NFS: MW (2005). Podobała mi się ta gra i postanowiłem kupić nową część. Tylko nie wiem, którą wybrać. Chcę jedną z nowszych (NFS 2015/Rivals, itd.). W przeciwieństwie do MW, liczę na wyścigi nocą i w miarę dobry tuning. A więc, co mi polecacie, z własnego doświadczenia?
Cubix-zkz
Użytkownik
W NFS'15 grało mi się całkiem przyzwoicie. Masz w nim fajny tuning i nocne wyścigi. W wolnym czasie możesz zawsze dodać coś na Showroom UÅ›miech Pamiętaj że na Originie masz wersję próbną w której masz 10 godzin grania Szeroki uÅ›miech Jak masz wątpliwości nie zaszkodzi spróbować Z przymrużeniem oka
Edytowane przez Cubix-zkz dnia 28-03-2017 22:22
widefon.com/_ld/97/s50052485.jpg
mDiablo123
Użytkownik
Mi się wydaję, że to byłoby najlepsze rozwiązanie. Z przymrużeniem oka Recenzje były optymistyczne, wyścigi nocą zdawały się fajne, a z tuningiem, to raczej sam się przekonam. Jeżeli chodzi o Origini - nie bawię się w takie rzeczy, ale może spróbuję.

Czekam na kolejne wypowiedzi. Z przymrużeniem oka
Radzio
Główny administrator
Most Wanted to jedyna część w jaką grałeś? Na pewno po MW trzeba przejść NFS Carbon (ciąg dalszy fabuły) Z przymrużeniem oka
Jeśli wyścigi nocą i dobry tuning to oczywiście najnowszy Need for Speed UÅ›miech Polecam zapoznać się z osią czasu na górze strony - masz tam wszystko o każdej części NFS UÅ›miech
s6.ifotos.pl/img/hjhkjkhpn_aaxhqhq.png
Inventer89
Główny administrator
Jeśli liczysz na tuning, to zdecydowanie NFS 2015 będzie dla Ciebie. Most Wanted 2012 ma najlepszy multiplayer, a Rivals jest doskonały jeśli chcesz się pościgać samochodami klasy hyper i powalczyć z policją.

I tak jak Radzio mówi, koniecznie sięgnij po NFS Carbon - w dziale download znajdziesz mod do ekranów panoramicznych i podmieniający tekstury na bardziej szczegółowe.
Edytowane przez Inventer89 dnia 28-03-2017 16:03
i50.tinypic.com/qs3xp5.jpg
Siekierka
Użytkownik
Jeżeli nie przeszkadza Ci okropna policja (tu nie ma pościgów, tzn. są jak będziesz się o nie prosić i cały czas "zabawiać" policję (btw, zmian radiowozów nie uświadczysz)), zdecydowanie najnowszy Need for Speed. To tak naprawdę Underground 3, tylko dostosowany do obecnych realiów i rynku.
Tuning - fenomenalny. Nocny klimat, cała kultura i otoczka wyglądają świetnie. No - i fabuła nie jest w końcu banalnie naciągnięta tylko poprowadzona fajnie i luźno.
i738.photobucket.com/albums/xx27/Siekierka/nfszonesygna_zpswstwfyci.png
Gregi
Użytkownik
Podpisuję się pod tym co napisał Siekier UÅ›miech
s5.ifotos.pl/img/tagpng_aepxseh.png

>7 pkt BL
mDiablo123
Użytkownik
To chyba najnowszy NFS wygrał. Z przymrużeniem oka Ale jeżeli ktoś chce nadal pomóc, to liczę na jego opinię. Na pewno wezmę ją do serca. Z przymrużeniem oka
rumcajs
Użytkownik
Też sugeruję Ci NFS 2015. Gra świetnie oddaje klimat nocnych, nielegalnych wyścigów, coś jak w Underground, no i te wstawki filmowe z prawdziwymi aktorami, co sprawie, że gra nabiera jeszcze większego realizmu.