NFSZone.pl - największy portal serii Need for Speed w Polsce - Forum dyskusyjne
Need for Speed
Need for Speed Edge
Need for Speed
Need for Speed No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed Rivals
Need for Speed Most Wanted (2012)
Need for Speed The Run
Shift 2 Unleashed
Need for Speed Hot Pursuit (2010)
Need for Speed World
Need for Speed Nitro
Need for Speed Shift
Need for Speed Undercover
Need for Speed ProStreet
The Most Wanted: Powrót do Rockport
Need for Speed Carbon
Need for Speed Most Wanted
Need for Speed Underground 2
Need for Speed Underground
Need for Speed Hot Pursuit 2
Need for Speed Porsche 2000
Need for Speed Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
  • sr_2808
  • sr_2807
  • sr_2806
  • sr_2805
  • sr_2804
  • sr_2803
  • sr_2802
  • sr_2801
  • sr_2800
  • sr_2799
  • sr_2798
  • sr_2797
  • sr_2796
  • sr_2795
  • sr_2794
  • sr_2793
  • sr_2792
  • sr_2791
  • sr_2790
  • sr_2789
  • sr_2788
  • sr_2787
  • sr_2786
  • sr_2785
  • sr_2784
NFSZone.PL » Kącik Gier » Akcja / Przygodowe
Morvic
Główny administrator
YouTube Video

Co myślicie? Według mnie może wyjść całkiem dobra gra. Jak podaje GRYOnline.pl - "gra nie ograniczy się do przedstawienia wyłącznie Starej Trylogii, zawierając zamiast tego bohaterów z różnych er", więc może być ciekawie.
i.imgur.com/ZDRuBji.jpg
Gregi
Użytkownik
Pozwolę sobie umieścić tekst który sformułowałem po obejrzeniu panelu na SW Celebration:

Battlefront 2 będzie opowiadał historię pewnej żołnierki należącej do Inferno Squad. Historia tej elitarnej jednostki imperium będzie opowiedziana również w książce "SW:B2 - Inferno Squad". Fabuła gry będzie toczyć się pomiędzy wybuchem 2 Gwiazdy Śmierci a Przebudzeniem Mocy. Mamy obserwować poczynania drużyny Inferno, chcącej pomścić śmierć Imperatora. Oprócz tego będzie dostępny multiplayer, obejmujący wszystkie ery znane z filmów. UWAGA: BĘDĄ KLASY! Więc najprawdopodobniej zniknie system gwiezdnych kart. Z tego co zrozumiałem z panelu na Star Wars Celebration będzie można też ulepszać pojazdy i bohaterów. Jak na razie z planet potwierdzone są Hoth, Endor, Camino i planeta pochodzenia głównej bohaterki. #autorskiTekst #GrzechuDziennikarz
Edytowane przez Gregi dnia 16-04-2017 11:27
s5.ifotos.pl/img/tagpng_aepxseh.png

>10 pkt BL
Morvic
Główny administrator

Gregi napisał(a):
Gwiazdy Śmierdzi

Skąd wiesz, że śmierdzi? Z przymrużeniem oka
Kampania dla jednego gracza to definitywnie jest plus, wszystkie ery w multiku też. Ciesze się, że (chyba) zlikwidują system kart, którego nienawidziłem.
i.imgur.com/ZDRuBji.jpg
Gregi
Użytkownik
Zapowiada się ciekawie, nawet podobno nie ma być Season Passa *wow*. Ale nie polecam chyba kupna pre-ordera, chyba lepiej poczekać do premiery by wiedzieć co i jak. No na pewno ep 1-3 nie będzie w single player, ten ma dotyczyć tylko i wyłącznie działalności Inferno Squad.
Gregi
Użytkownik
Ja system kart lubiłem, tylko był ten zgrzyt że się miał nijak do personalizacji stroju, który kanonicznie mógł być naderwany (szturmowiec uderzeniowy z pistoletem blasterowym i plecakiem skokowym - a w plecak skokowy byli wyposażeni jedynie jump trooperzy)
Morvic
Główny administrator
To prawda, złota zasada UÅ›miech
Morvic dodał/a następującą grafikę:
gt2015gtstilltrustinggamepublishers_0c2315c9f66ccc9e2b3afe057586303c.png

i.imgur.com/ZDRuBji.jpg
Gregi
Użytkownik
W ogóle tak patrząc, mam wrażenie że EA Battlefront I był poligonem doświadczalnym połączonym ze zbiórką pieniędzy na II część, bo nie potrafię sobie inaczej wytłumaczyć po co powstała jedynka.