NFSZone.pl - największy portal serii Need for Speed w Polsce - Forum dyskusyjne
Need for Speed
Need for Speed Edge
Need for Speed
Need for Speed No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed Rivals
Need for Speed Most Wanted (2012)
Need for Speed The Run
Shift 2 Unleashed
Need for Speed Hot Pursuit (2010)
Need for Speed World
Need for Speed Nitro
Need for Speed Shift
Need for Speed Undercover
Need for Speed ProStreet
The Most Wanted: Powrót do Rockport
Need for Speed Carbon
Need for Speed Most Wanted
Need for Speed Underground 2
Need for Speed Underground
Need for Speed Hot Pursuit 2
Need for Speed Porsche 2000
Need for Speed Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
  • sr_2806
  • sr_2805
  • sr_2804
  • sr_2803
  • sr_2802
  • sr_2801
  • sr_2800
  • sr_2799
  • sr_2798
  • sr_2797
  • sr_2796
  • sr_2795
  • sr_2794
  • sr_2793
  • sr_2792
  • sr_2791
  • sr_2790
  • sr_2789
  • sr_2788
  • sr_2787
  • sr_2786
  • sr_2785
  • sr_2784
  • sr_2783
  • sr_2782
NFSZone.PL » Off Topic » Filmiki
Sharkowy
Użytkownik
Siemka, od jakiegoś czasu trochę bawię się w montaż tworzenie vinyli na samochody - no tutaj trochę brakuje mi talentu. Pierwszy filmik wrzuciłem z nudów. Potem dostałem kilka łapek w górę (nie ma tego za dużo, ale i tak cieszy), i zachęciło mnie to do robienia kolejnych Szeroki uÅ›miech Mój nick to Sharkowy. No i co, zapraszam do oglądania i oceniania! Szeroki uÅ›miech

YouTube Video

YouTube Video
Gregi
Użytkownik
Wlepy nie są takie złe Z przymrużeniem oka masz mojego suba. Zawsze chciałem nagrać swój showcase, ale kurczę nie mam czasu za bardzo Smutek ale tobie życzę i czasu, i wytrwałości byś robił tych montaży jak najwięcej Szeroki uÅ›miech
Inventer89
Główny administrator
Cześć, może w kwestii publikacji filmów weźmiesz przykład z RAFmanPL? Na górze strony, pod okładkami masz przycisk "dodaj pracę". Wstaw 1-3 zdjęcia i w opisie daj link do pracy. Na pewno w przyszłości więcej osób się natknie na Twoją pracę w ten sposób niż przeglądając forum.
Sharkowy
Użytkownik
~Gregi, dzięki teraz postaram się częściej coś nagrywać. Jak tylko natchnienie złapie Z przymrużeniem oka

#Inventer89 pomysł, dobry. Kojarzę kanał RAFmana, ale chłopak robi genialne grafiki. Jak mi też uda się zrobić coś ciekawszego to pewnie się tam pojawią UÅ›miech
Reev
Użytkownik
VFX podj*bane od jakiegoś kolesia co też showcases robi. Trochę oryginalności UÅ›miech Ale ogólnie podoba mi się.
Sharkowy
Użytkownik
Jest kolejny film! UÅ›miech Dosyć krótki i lajtowy montaż. Próbowałem zrobić lepszą grafikę, ale trochę gra mi przeszkodziła. Nie mogłem tworzyć już nowych warstw :/ - wyczerpałem limit

YouTube Video

Edytowane przez Sharkowy dnia 19-05-2017 12:53