Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed (2019)
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
GAMESCOM 2019
PREZENTACJA NEED FOR SPEED 2019
Artykuły

Need for Speed Porsche 2000

Need for Speed: Porsche 2000


EA Canada Producent

Electronic Arts Inc. Wydawca

EA Polska Dystrybutor PL


29 lutego 2000 Światowa data premiery

23 czerwca 2000 Data wydania w Polsce


Brak ograniczeń Wymagania wiekowe

PC | PlayStation | GameBoy Advance Platformy



INFORMACJE


Need for Speed: Porsche Unleashed to kolejna gra samochodowa z serii Need for Speed pozwalająca nam poznać świat Porsche (80 modeli Porsche, od pierwszego 356 z 1950 roku po najnowszy model 2000 911 Turbo) i przemknąć przez 50 lat jego historii. Bogata historia Porsche ilustrowana jest sekwencjami filmowymi, slajdami, narracją i danymi statystycznymi. Wciśnij gaz do dechy i rusz przed siebie - przekonasz się, ile może wytrzymać Twój żołądek, jakie są granice Twojego refleksu i czy rzeczywiście jesteś sprawnym kierowcą.

Przebij się przez zatłoczone drogi i autostradą popędź w góry z pełną świadomością tego, czym może skończyć się wykorzystywanie możliwości tego super samochodu do maksimum, a może wyciśniesz z niego jeszcze więcej? To szczyt możliwości wyścigowych Twojego PC. To więcej niż zwykły wyścig - masz do wyboru dwa wyjątkowe tryby prowadzenia.

Możesz przeżyć niewiarygodną karierę wyścigową w trybie ewolucji Porsche - zaczynając od roku 1950 i modelu 356 popędź przez kolejne etapy rozwoju tej wyjątkowej maszyny. Wybierz (opcjonalnie) tryb kierowcy testowego i przyłącz się do fabrycznej grupy kierowców, aby sprawdzić jak wygląda najbardziej ekscytujący zawód na świecie. Ten tryb został zorganizowany na bazie misji, które zmuszą cię do coraz większego wysiłku i ciągłego szlifowania umiejętności.


WYMAGANIA


  • System operacyjny: Windows 98 / 98 Second Edition / Millennium Edition / 2000 Professional
  • Procesor: Pentium II 300 MHz lub szybszy
  • Pamięć RAM: minimum 64 MB
  • Karta graficzna: dowolna karta graficzna z akceleratorem 3D
  • Dysk twardy: 1 GB
  • CD-ROM


    Ocena Redakcji: 9.0/10

  • Se3a 01. kwiecień 2014 9679 czytania 7 komentarze 5 oceny Drukuj

    7 komentarze

    Zostaw komentarz

    Zaloguj się, aby napisać komentarz.
    • Radon
      Radon [Ocena: 10]
      Jeden z najlepszych NFSów. Po prosty genialna gra.
      - 08. luty 2011 12:25
    • diego0008
      diego0008 [Ocena: 8]
      gra extra szkoda tylko że tam same porsche są 4
      - 23. kwiecień 2011 14:44
    • RawcikHW8DP
      RawcikHW8DP [Ocena: 10]
      Ah te porshe , wielkie marzenia zeby je miec w realu Grin
      - 22. czerwiec 2011 01:37
    • Radon
      Radon [Ocena: 10]
      A czego się, Diego, po tytule spodziewałeś?
      - 02. marzec 2012 17:10
    • Allure
      Allure [Ocena: 10]
      Grane tylko u kuzyna ponad 12 lat temu, potem zdarzały się epizody z tą grą, więc ciężko się wypowiedzieć cokolwiek na jej temat, ¾ gry dalej nieograne.
      - 05. grudzień 2015 09:58
    • Milirthar
      Milirthar [Ocena: 10]
      Najlepszy, a przynajmniej jeden z najlepszych NFSów. Grafika jak na 1999 była świetna, a mody graficzne sprawiają, że do dziś piksele nie będą męczyć oczu. Główny wątek gry, czyli ewolucja, to genialny pomysł i choć nie jestem wielkim miłośnikiem marki Porsche, to fakt iż samochody tej marki to jedyny wybór w tej grze mi absolutnie nie przeszkadza. Przechodzenie przez całą historię marki, od spokrewnionego z Garbusem Porsche 356, po wówczas najnowsze 996 Turbo, malownicze trasy, dźwięki otoczenia będące akompaniamentem dla dźwięku silnika, to generuje niesamowity klimat. Na koniec model prowadzenia i zniszczeń. Model jazdy jest, jak dla mnie, idealny, najlepszy ze wszystkich NFSów. Nie zbyt arkadowy, niezbyt symulacyjny, taki po środku. Różnica między prowadzeniem tylnosilnikowej 911, a 944 z silnikiem z przodu jest ogromna. Czujesz gdzie ten silnik jest. Wchodzenie w zakręty przy 200 km/h? To dobre dla dzieci Smile Niech grają w nowożytne NFSy. Model zniszczeń drugi najlepszy po Pro Streecie (jedynym NFSie gdzie można całkowicie roztrzaskać wóz), kiedyś tak rozwaliłem swoje 964, że dalsza jazda była niemal niemożliwa, samochód skręcał tylko w lewo i nie chciał jechać prosto xD Nowe NFSy nie zapewniają takich wrażeń.
      - 26. maj 2019 15:45
    • Lee Rover Fural
      Lee Rover Fural
      NfS kompletny, zawierający wszystko, czego można było oczekiwać wówczas od gry komputerowej. Szeroka gama wozów, wspaniałe trasy, odczucia, do których nie można nic innego porównać. Unikalny feeling bycia historią marki powoduje mimowolne "jeszcze jeden wyścig". Nawet dziś gra robi wrażenie, jednak raczej samym pomysłem i rozwiązaniami aniżeli od strony technicznej, z której niestety gra wypada już niestety słabo, czas bardzo rygorystycznie się z nią obszedł, toteż odrzuca młodszych graczy od siebie wiejącą na dzisiejsze czasy tandetą. Kiedyś gry miały duszę, można było nazywać je pewnego rodzaju sztuką, dziś są pompką do pompowania portfeli. Klimatu i serca włożonego w grę już dziś zdaje się nie uświadczyć nikt. Wystawię grze ocenę maksymalną, zdaje sobie jednak sprawę z tego, że względem nowych produkcji jest cholernie niemiarodajna i wpływa na nią sympatia oraz nostalgia.
      - 12. czerwiec 2019 20:41

    Ocena zawartości jest dostępna tylko dla użytkowników. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj się by zagłosować.
    10 (4)80 %
    9 (0)0 %
    8 (1)20 %
    7 (0)0 %
    6 (0)0 %
    5 (0)0 %
    4 (0)0 %
    3 (0)0 %
    2 (0)0 %
    1 (0)0 %
    Ostatnio poruszane tematy
     TematOstatni post
    Witam :)
    w Przedstaw się
    23 1 AreQ
    17-07-2019 00:05
    własna playlista w grze
    w Need for Speed Rivals
    36 1 Inventer89
    11-07-2019 19:22
    Nie można zmienić sterowania
    w Need for Speed (2015)
    154 4 fallout5450
    22-06-2019 12:06
    Porzucone samochody
    w Need for Speed Payback
    222 3 michciu1907
    19-06-2019 17:16
    Problem ze sterowaniem w menu
    w Need for Speed Carbon
    109 4 michciu1907
    17-06-2019 15:27
    Problemy z Carbonem
    w Need for Speed Carbon
    88 0 Masno
    13-06-2019 13:39
    Porzucone samochody
    w Need for Speed Payback
    166 4 werner24
    10-06-2019 18:53
    Piosenka dnia
    w Muzyka
    342371 1408 Radzio
    01-06-2019 17:49
    Problem z kierownicą
    w Need for Speed Most Wanted
    89 0 Wafelek135
    30-05-2019 17:45
    Gdzie kupić?
    w Need for Speed Underground 2
    337 9 Inventer89
    22-05-2019 06:55
    Shoutbox
    Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.
    G
    Gwozdek3 dni temu
    No dokładnie, aż mnie gęsia skórka brała, jak słuchałem tego Tylera. Fajne są wyścigi terenowe, mapa i lista aut, ale te dwie rzeczy wcześniej wspominane, skutecznie mnie odpychają.
    crizu
    crizu3 dni temu
    W paybacku nie podobaja mi sie dialogi, nie wiem czy tylko w polskim tlumaczeniu tak dennie brzmia... ale rozmowy miedzy postaciami w tej grze sa dla mnie na poziomie gnojkow z podstawowki
    G
    Gwozdek3 dni temu
    Payback to najmniej lubiana przeze mnie odsłona. Serio, przy Undercoverze lepiej się bawiłem. Żenująca fabuła (cały motyw 'zemsty' taki z ... sami wiecie Smile) i głupie losowanie części swoje zrobiły.
    A
    AreQ4 dni temu
    Złożyłem kompa za 2k +stare GPU tylko po to, żeby Payback działał. Skoro już grę kupiłem i nie mogłem zwrócić, to pasuje pograć, co nie?
    Inventer89
    Inventer894 dni temu
    Minimum 30 FPS... marzenie ściętej głowy Grin No ale jeszcze 2-3 miesiące Smile Na razie szukam obudowy
    crizu
    crizu4 dni temu
    a tak to okolo 80
    crizu
    crizu4 dni temu
    to ja w krytycznych momentach mam 30FPS Pfft
    Inventer89
    Inventer894 dni temu
    Ja też zmieniam. 15 FPSów podczas pościgów, to ciut za mało Smile
    Radzio
    Radzio4 dni temu
    Dlatego ja gram na konsoli Grin Na PS3 przeszedłem 7 odsłon NFS. A co przerażające - na PS4 zaledwie 2 części! Tegoroczna będzie 3cia, a następna w 2021 roku to już PS5.
    crizu
    crizu5 dni temu
    Na moim PC juz chyba nie pogram w nowego Payback ledwo daje rade
    Inventer89
    Inventer895 dni temu
    Taki cykl życia portali danych serii Smile
    Radzio
    Radzio5 dni temu
    Ożyje jak pokażą nowego NFS Wink
    crizu
    crizu5 dni temu
    Czy to forum jeszcze zyje ?? Smile
    Danio
    Danio7 dni temu
    Ciekawe czy jeszcze w lipcu coś powiedzą czy nadal cisza
    Inventer89
    Inventer897 dni temu
    Trochę z tego licznika zrobiło się odliczanie do końca wakacji Smile
    Inventer89
    Inventer8910 dni temu
    :O Ło Panie! Siema!
    Sudri
    Sudri11 dni temu
    Akuku
    Inventer89
    Inventer8918 dni temu
    Ben Walke jest na wakacjach, więc będzie ciężko
    Radzio
    Radzio19 dni temu
    Jeszcze tylko 50 dni xd
    Danio
    Danio19 dni temu
    Mogliby już coś powiedzieć o NFS więcej w pierwszej połowie lipca, ile można czekać Pfft
    Inventer89
    Inventer8929 dni temu
    Siemanko Smile
    Radon
    Radon29 dni temu