Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Forum

Grand Theft Auto V

Ostatnia aktualizacja 5 lata temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#21
W tych czasach przy takich możliwościach, to naprawdę prawie nie widać różnicy między konsolami, a PC. Wracając do tematu, nie ważne na jaką platformę wyjdzie, będzie wyglądała pięknie, no chyba, że na Wii :D Pozostaje nam tylko czekać na kolejne infa :)
i50.tinypic.com/qs3xp5.jpg
Rumun
Rumun 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#22
Czytać to!
iv.pl/images/61150365373795294747.png
G
Gwozdek 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#23
Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie! Ciekawe tylko czy GTA V wyjdzie na PC i jakie w ogóle będzie miało wymagania. Przypuszczam, że nie wiele wyższe, wszakże na RAGE (silnik graficzny wykorzystany w IV) wydali grube miliony, więc mogliby go lekko ulepszyć i umieścić w nowej części. :)
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 8 lata temu
#24
Oczywiście że wyjdzie! Rockstar tym razem nie podetnie kury znoszącej złote jajka. Będzie chciało pobić rekord sprzedaży z GTA V zapewne, więc każdy egzemplarz się dla nich będzie liczył.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#25

Cytat

Siekierka napisał(a):
Oczywiście że wyjdzie! Rockstar tym razem nie podetnie kury znoszącej złote jajka. Będzie chciało pobić rekord sprzedaży z GTA V zapewne, więc każdy egzemplarz się dla nich będzie liczył.


Są jedynie na rynku, konkurencja nie istnieje. Wydadzą najpierw na konsole, przy okazji podbijając sprzedaż konsol, tak jak to miało miejsce przy premierze GTA IV, a potem wydadzą na PC. Na świecie sprzedaje się więcej gier na konsole, niż na PC, bo na PC łatwo jest spiracić.

EDIT:
gry-online podały kilka plotek/domniemywań:

Cytat

Najnowsze doniesienia dostarczył tajemniczy pracownik jednego z brytyjskich magazynów traktujących o konsolach z rodziny PlayStation. Podobno redaktorzy tego periodyku widzieli grę w akcji jeszcze przed oficjalnym ujawnieniem zwiastuna. Sam informator nie należał do tej grupy, ale wszystkie szczegóły mają pochodzić z rozmów wewnątrz redakcji.

Zróżnicowane tereny Los Santos

Jak zapewne wiecie, akcja piątej części gangsterskiej serii będzie się rozgrywać między innymi w Los Santos, czyli mieście inspirowanym Los Angeles. Metropolia ma być przynajmniej cztery razy większa niż Liberty City w Grand Theft Auto IV, a w nadchodzącej produkcji studia Rockstar North znajdziemy przecież jeszcze inne obszary.

Los Santos miałoby obfitować w zróżnicowane tereny. Centrum miasta to tylko część atrakcji, bo będziemy mogli podobno udać się na plażę, do lasu, czy też zwiedzić okoliczną wieś. Nie będą to tylko puste obszary – natkniemy się na gospodarstwa rolne z pasącym się bydłem, wielkie farmy czy rafinerię ropy naftowej. Ta ostatnia to prawdziwie żyjące miejsce, gdzie spotkamy prawie 100 ludzi pracujących przy maszynach, prowadzących pojazdy i ciągle mających coś do roboty.

Twórcy mają przygotować większą liczbę zamkniętych lokacji, po których przyjdzie nam się poruszać. Chodzi m.in. o wnętrza sklepów, akademików, szpitali, czy posterunków policji. W pełnej wersji miałaby się nawet znaleźć sieć podziemnych kanałów, jakie moglibyśmy eksplorować.

Żyjące miasto

Los Santos to nie tylko ogromna metropolia i wiele miejsc do zwiedzania, ale też wypełniający ją ludzie. Deweloper chce oddać wrażenie, że mieszkańcy naprawdę żyją i przez cały czas mają swoje zajęcia. Nawet lasy nie muszą być wyludnione – mamy mieć możliwość spotkać w nich grupki siedzące przy ognisku, czy kierowców motorów uskuteczniających ekstremalną jazdę na nierównym terenie.

Po raz pierwszy w historii serii spotkalibyśmy zwierzęta – poczynając od psów, a kończąc na bydle. Twórcy najwyraźniej sporo nauczyli się w tej kwestii przy okazji gry Red Dead Redemption. Nie wiadomo jednak, czy tutaj również będziemy mogli zaganiać większe stada lub zrobić im jakąkolwiek krzywdę. Z pewnością wywołałoby to dodatkowe kontrowersje.

W samym mieście spotkamy oczywiście wielu mieszkańców wykonujących przeróżne, rutynowe czynności. Ten aspekt był widoczny już w poprzednich odsłonach cyklu, ale tym razem zostanie jeszcze bardziej rozbudowany. W ten sposób mamy jeszcze bardziej wczuć się w klimat otaczającego świata.

Bohater i jego rozwój

W grze mielibyśmy wcielić się w ok. trzydziestoletniego afroamerykanina. W trakcie rozgrywki będziemy mogli zmieniać mu ubrania, a także wpłynąć na jego wagę. Wykonywanie niektórych czynności podniesie stosowne statystyki, więc wszystko wygląda w tej kwestii podobnie, jak w odsłonie Grand Theft Auto: San Andreas.

Główny bohater nadal korzystać będzie z telefonu, ale tym razem twórcy mają zrezygnować z funkcji randkowania. Komórka przyda się głównie do kontaktowania się ze zleceniodawcami i kilku innych celów. Protagonista stanie się bardziej zwinny niż w poprzednich częściach, dzięki czemu będzie potrafił wspinać się po jeszcze większej liczbie obiektów. Nie zabraknie możliwości pilotowania samolotów, a nawet kontrowersyjnej opcji rozbijania się na budynku...

Uzbrojenie i mechanika strzelania

Tradycyjny arsenał w postaci różnego rodzaju pistoletów, karabinów maszynowych i wyrzutni rakiet obowiązkowo musiał pojawić się w tej pozycji. Całość zostanie jednak dodatkowo wzbogacona m.in. o miotacz ognia, zdalnie wybuchające miny, a nawet siekiery oraz miecze. Niektóre przedmioty leżące na ulicy będziemy mogli podnieść i również wykorzystać je w walce.

Sama mechanika strzelania ma zostać znacznie usprawniona w stosunku do poprzedniej części, gdzie było to rozwiązane dość topornie. Przyczynią się do tego dodatkowe animacje „nurkowania” w stronę przeciwników, robienia fikołków czy czołgania się. Nawet sposób przeładowania broni zostanie odmieniony w taki sposób, że będzie wyglądał „mniej statycznie”.

Misje fabularne i minigry (możliwe spoilery)

UWAGA! Poniższe dwa akapity zawierają możliwe spoilery!

Tajemniczy informator donosi również o dwóch misjach, jakie mielibyśmy znaleźć w końcowym produkcie. Jedna z nich polegałaby na uwolnieniu jednej z dobrze znanych postaci z poprzedniej części Grand Theft Auto – niestety, nie wiadomo o kogo może chodzić. Z kolei w innym zadaniu trafimy do wspomnianych wcześniej kanałów, gdzie przepłyniemy się nawet skuterem wodnym, którym będziemy ścigać nieznanego uciekiniera. Pościg zakończy się efektownym skokiem w stronę wodospadu.

W Grand Theft Auto V nie zabraknie szeregu minigier znanych z wcześniejszych odsłon cyklu. Pojawi się gra w koszykówkę, siłowanie się na rękę, hazard, walki w klatkach, wyścigi wodne, skakanie ze spadochronu, a nawet wspinaczka po górach. Nie zabraknie zapewne typowej dla serii możliwości wcielenia się w taksówkarza, policjanta, czy pracownika pogotowia ratunkowego. Niestety, w pełnej wersji raczej nie rozegramy partyjki w rzutki lub kręgle.

Cały czas należy mieć na uwadze, że wszystkie powyższe informacje to tylko plotki i niekoniecznie muszą zostać potwierdzone.
i50.tinypic.com/qs3xp5.jpg
MrKacper
MrKacper 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#26
Znalazłem na YT 2 ciekawe filmiki. Być może jest to bardzo wczesna beta GTA V ,bo widać jakieś mało widoczne napisy na filmiku. Myślę ,że to może być też fake ale ktoś fajnie to zrobił.
[movie=youtube]FRD4llFxOzA[/movie]

[movie=youtube]eewX3uhCNkQ[/movie]
host.nfszone.pl/images/61381647132020204436.jpg
Reev
Reev 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#27
Te gameplaye są jak najbardziej prawdziwe moi mili. Na końcu pisze:

_Grand theft auto five*

i dalej test jakiej mapki.

Jeśli ta grafika będzie poprawiona, obawiam się, że będę musiał kupować lepszą grafikę.
host.nfszone.pl/images/03686811319625348080.png

Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#28
Graficznie zayebioza a i tak poprawią to jeszcze a co do modelu jazdy to pozostawia wiele do życzenia bo patrząc na pochylenie pojazdu podczas manewrowania ja wiem ile może tam miec z 15km/h to boję się pomyśleć co będzie przy większej prędkości ? dachowanie ? bardzo możliwe, ale jak znam życie i widzę co się kroi to pozostanie podobny model jak z GTA IV.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Reev
Reev 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#29
Ja nawet nie grałem w GTA IV, ale wiem, że jest bardzo miękkie zawieszenie, auto buja się że japierdziele.
host.nfszone.pl/images/03686811319625348080.png

S13
S13 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#30
W którymś komentarzu było napisane "MADE in BLENDER" (pol: "ZROBIONE w BLENDERZE"Wink. Jeżeli to jednak prawdziwy to główny bohater potwierdzony. Będzie nim ten "nyga" co ucieka przed policją na trailerze.
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#31
Te filmiki od Kacpra wyglądają podejrzanie, wyglądają lepiej niż sam trailer. Dla mnie fake
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#32
Po przeczytaniu newsa którego dał Rumunov, gra zdała mi się przepiękną, lecz jak to mówią wszystko wyjdzie w praniu. Może tylko trailery są tak piękne a w rzeczywistości połowy rzeczy z tego newsa nie będzie. Pożyjemy zobaczymy. :)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#33
Nie ma się na razie czym podniecać, przynajmniej jeśli chodzi o PC - R* jak zwykle opóźni premierę o dobry rok. Druga sprawa: nie wierzę, żeby były przecieki na poziomie bety, zwłaszcza że gra jest przygotowywana na PS3/XBOX gdzie chyba trudniej jest cokolwiek przemycić, szczególnie w takiej jakości. Żyjemy w takich czasach, że nie należy wierzyć takim źródłom jak youtube, chyba że pochodzi z wiadomego źródła.
i50.tinypic.com/qs3xp5.jpg
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#34
Parę nowinek na temat GTA V z Rockstar Games
S13
S13 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#35
Oto co znalazłem na temat pościgów w GTA V:

Cytat

1 lvl; policja ściga cię na piechotę próbując cię aresztować. Żadnych syren, żadnych pościgów (chyba, że uciekasz autem).
2 lvl: policja będzie nadal próbować cię aresztować. Jeśli wyciągniesz broń, policjanci zaczną do ciebie strzelać. Jeśli nie wyjmiesz broni, użyją paralizatorów.
3 lvl: rozpoczyna się pościg, a policjanci nie dbają o to w jaki sposób cię zatrzymają, chcą to po prostu zrobić jak najszybciej.
4 lvl: pojawiają się kolczatki na drodze, stacje radiowe nagłaśniają sprawę i na drodze porusza się coraz więcej wrogiej policji. Nawet jeśli uciekniesz, nadal będą poszukiwać osoby z twoim rysopisem przez 24 godziny w grze.
5 lvl: policjanci będą strzelać do momentu aż zginiesz. Istnieje możliwość aresztowania, ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Jeśli im uciekniesz, będą poszukiwać osoby z twoim rysopisem przez 48 godzin w grze. Kilka misji będzie niedostępnych, jeśli będziesz poszukiwany.
6 lvl: zaczynają cię ścigać oddziały wojskowe. Jeśli uda ci się uciec, policja będzie poszukiwać osoby z twoim rysopisem przez 72 godziny w grze. Niektóre misje będą niedostępne jeśli będziesz poszukiwany.
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#36
Coraz bardziej realna ta gra. Skończy się paradowanie z bronią, bo od razu pojawią się 2 gwazdki, a do tego poszukiwanie przez jakiś czas po zgubieniu pościgu. Oczywiście kilkukrotny zapis zapewne zalatwi sprawę, ale dla kogoś, kto będzie chciał szybko przejść grę, to będzie trochę problematyczne. A moze nie będzie można zapisać kilka razy pod rząd?
i50.tinypic.com/qs3xp5.jpg
F
futureshock 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#37
Te oby dwa filmiki wstawione przez Kacpra to fejki. Od Rockstar Games nie ma żadnych wycieków, a wszystkie te informacje to tylko plotki. Nowych informacji należy spodziewać się dopiero po premierze Max Payne 3. Rockstar niedawno w wywiadzie bodajże z IGN powiedział że Max będzie ich największym dziełem w tym roku, tak więc należy spodziewać się GTA V dopiero w 2013 roku. Pozdrawiam :)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#38
Rydera mi nie szkoda, ale Big Smoke'a lubiłem :) R* bardzo strzeże swojej gry i myślę, że dłuugo nie będzie przecieków w takiej jakości (lub w ogóle jakiejkolwiek). Pierwszy trailer był po to, by Saints Row 3 miało się czego obawiać.
i50.tinypic.com/qs3xp5.jpg
Mat3usz
Mat3usz 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#39
Saints Row i GTA to dwa różne pojęcia na temat sandboxa - w SR jest większy nacisk jest na zabawę, a w GTA na przedstawienie różnych problemów w bardziej realistyczny sposób. Raczej porównałbym GTA z Mafią czy Sleeping Dogs.
S13
S13 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#40
[movie=youtube]O1LqMO0Nw70[/movie]


lub


[movie=youtube]CjlhDNp0gdc[/movie]


Któreś z nich może być muzycznym theme GTA: V!
i.imgur.com/umJ6nM8.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.