Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed (2019)
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
GAMESCOM 2019
PREZENTACJA NEED FOR SPEED 2019
Forum

Euro Truck Simulator 2

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Se3a
Jak wiecie albo i nie, jestem fanem pojazdów ciężkich, tak więc nie tylko tych w których prędkość jest priorytetem. Od lat poza NFS'em bawi mnie symulacja ciężarówek i w tym roku wyszła godna dla tego typu gier produkcja. Euro Truck Simulator 2 bo tak nosi nazwę najnowsza odsłona produkcji studia SCS Software.

info z gry-online:
Euro Truck Simulator 2 to druga odsłona symulatora od SCS Software, w którym zasiadamy za sterami potężnych samochodów ciężarowych. Tytuł wprowadza szereg usprawnień w stosunku do poprzedniczki, które miały za zadanie urealnić rozgrywkę. Dla fanów tego typu pozycji cenną informacją powinien być fakt, że za grę odpowiadają między innymi ludzie pracujący wcześniej nad Hard Truck 18 Wheels of Steel inną, całkiem niezłą produkcją o tej tematyce. Autorzy projektując swoje dzieło skupili się przede wszystkim na dostosowaniu go pod kątem europejskich odbiorców. Dzięki temu po raz drugi zwiedzamy tysiące kilometrów dróg ciągnących się przez Stary Kontynent, trafiając do wielu znanych miast. Rozgrywka tradycyjnie polega na dowiezieniu wyznaczonego ładunku we wskazane miejsce, robiąc to najlepiej w jak najkrótszym czasie, popisując się po drodze sztuką umiejętnego prowadzenia ciężarówki. Twórcy zadbali o licencje znanych marek, dzięki czemu pokierujemy pojazdami takich producentów jak Mercedes, Scania i wielu innych. Poszczególne ciężarówki przypominają zatem swoje rzeczywiste odpowiedniki. Bez problemu możemy także modyfikować ich wygląd. Pojawiła się bowiem możliwość aplikowania nowych halogenów i innych dodatków, a także zmiany malowania. Deweloper postawił na symulacyjne podejście do tematu, co daje się odczuć choćby za sprawą modelu jazdy. Dla miłośników tematu największą gratką pozostaje sterowanie przy użyciu widoku z kabiny, kiedy to można się najbardziej wczuć w swoją rolę. Twórcom udało się także przystosować sterowanie ciężarówką do układu przycisków na padzie, dzięki czemu gra staje się przystępna również dla graczy korzystających z tego typu kontrolerów. Istotnych zmian doczekała się oprawa graficzna działająca na zupełnie nowym silniku. Uwagę zwraca przede wszystkim dużo większa mapa, na której znajduje się więcej miast do zwiedzania. Autorzy postarali się o odwzorowanie najważniejszych elementów poszczególnych metropolii, dzięki czemu pewne miejsca możemy rozpoznać na pierwszy rzut oka. Poprawiona została także warstwa techniczna ulepszono cieniowanie i dodano efekty HDR, których zabrakło w poprzedniej części. Całość została zoptymalizowana w taki sposób, aby gra działała także na nieco słabszych komputerach, choć wiąże się to z obniżeniem detali graficznych.

Video:

[movie=youtube]xV-kLIysPwU[/movie]
[movie=youtube]F7CYNHiYQlM[/movie]
[movie=youtube]xlTuC18xVII[/movie]
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Reev
Też w to gram! ; D
host.nfszone.pl/images/03686811319625348080.png

M
Ja tez :P
G
A ja nie. :( Szkoda, że żadne symulatory ciężarówek nie wychodzą na konsole.
Speed3rX
Ja dawno już gram. Mam 19 poziom w grze i kilku moich pomocników. Zwiedziłem 35.4 % całej mapy no i wgrałem kilka (10-15) przydatnych modów, jak widok 360° w kokpicie, zwiększenie głośności silnika również w kokpicie, z 10 nowych naczep, około 10 nowych ciężarówek, polskie stacje benzynowe itp.
img824.imageshack.us/img824/6114/supratag.png

Sygnatura by ^Siekierka
M
ja musiałem zaczac od nowa bo mi sie cos stało z profilem... xD
Reev
Ja mam z 20 o ile dobrze mówię. ;D
host.nfszone.pl/images/03686811319625348080.png

Leeav
Ostatnio się zainteresowałem tą grą, ale w sumie teraz nie gram w nic poza SAMP.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.