Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed (2019)
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
GAMESCOM 2019
PREZENTACJA NEED FOR SPEED 2019
Forum

Siema ;)

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
Bart3k
Jestem Bart3k. Mam 16 lat. Pierwszą grą z serii w którą grałem był Need For Speed II. Odrazu złapałem przysłowiowego bakcyla, i z czasem lista gier powiększała się o serię Porsche, Hot Pursuit High Stake. Potem przyszedł czas na Underground'a Przy którym spędziłem sporo czasu, przede wszystkim na tuningu. Underground 2 może i był nowszy ale nie przypadł mi tak bardzo do gustu jak pierwsza część. Kiedy wyszedł Most Wanted, bardzo szybko został według mnie najlepszą grą z serii. Następne gry takie jak Carbon czy Pro Street nie były takie dobre. Przyznam się szczerze że w Pro Streecie jedyną rzeczą którą robiłem było dostrajanie samochodów do wyścigów Drag, ponieważ sam mam styczność z takimi zawodami w Polsce. Undercover był fajny, przeszedłem go parę razy. Potem zaczęła się przygoda z Worldem w którego nadal często gram bo uważam że było bardzo fajnym pomysłem połączenie paru map i wstawienie do nich fizyki jazdy z Most Wanted'a. Co do dwóch edycji NFS Shift nie wypowiem się bo przyznam się szczerze że nie grałem.Niedawo zakupiłem na PS3 nowego Most Wanted'a i patrząc na negatywne opinie użytkowników zastanawiam się o co im tak naprawdę chodzi. Bardzo chętnie zagram w multi. :) uff.. trochę się rozpisałem, w każdym bądź razie witam i mam nadzieję że będzie mi się z przyjemnością pisać i rozmawiać z innymi na tym forum.
Leeav
Cześć! Skoro lubisz dostrajać samochody przejrzyj nasze showroom i sam coś dodaj :P Na forum znajdziesz też dział "kącik tunera".
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

G
No witaj, witaj! Pozostań z nami jak najdłużej, potrzebujemy aktywnych userów, którzy pomogą nam rozwinąć stronę. :)
Bart3k

Cytat

Leeav napisał(a):
Cześć! Skoro lubisz dostrajać samochody przejrzyj nasze showroom i sam coś dodaj :P Na forum znajdziesz też dział "kącik tunera".


Napewno zajrzę. Sam muszę odgrzebać swoje projekty. :)
Dzonson
Siema miło poznać nową krew na NFSZone, Czekam na twoje projekty.
TF 114# 1pkt | TF 134# 1pkt
Dominik
Siema, siema. Przeczytaj regulamin, i baw się dobrze. Mam nadzieję, że zabawisz z nami długo oraz, że Twoje projekty nie będą "kolorowymi brzydactwami". Witaj :)
Inventer89

Cytat

Bart3k napisał(a):
Undercover był fajny, przeszedłem go parę razy. Niedawo zakupiłem na PS3 nowego Most Wanted'a i patrząc na negatywne opinie użytkowników zastanawiam się o co im tak naprawdę chodzi. Bardzo chętnie zagram w multi.


O! Jeden z niewielu użytkowników, który twierdzi jak ja, że Undercover był fajny :)

Na forum są tematy, gdzie wymieniamy się ID. Skoro masz Most Wanted 2012, to zapraszam do kręcenia czasów Lucka, więcej info jest w newsie na stronie głównej:)
i50.tinypic.com/qs3xp5.jpg
Slight
Dla mnie też Undercover spoko był, nic do niego nie mam ;) Tak w ogóle również witam nowego usera, ogarniaj foteczki do showroomu, bo nie ma co oceniać, a zapowiada się na to że żółtodziobem w tunie nie jesteś ;D
Siekierka
O, Witaj w naszych skromnych progach! :-)) Cieszymy się, że są jeszcze ludzie z taką pasją do gier z serii NFS. Tymczasem nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zachęcić Cię do poznawania coraz to kolejnych zakątków naszego portalu, udzielania się oraz czekania na kolejne, niespotykane nigdzie indziej atrakcje! :]
M
Sieeema!
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Moderator: Admnistracja